fbpx

Enerji Çalışmaları


Enerji Çalışmaları

https://i0.wp.com/astrologlacin.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1
https://i0.wp.com/astrologlacin.com/wp-content/uploads/2022/05/Only-mobile-eft.jpeg?fit=3000%2C3000&ssl=1

Tıpkı fiziksel özelliklerimiz, genetik hastalıklar ve bazı karakter özellikleri gibi inanç ve düşünce kodları da anne babamızdan, atalarımızdan nesiller boyu aktarılır. Atalardan gelen karma, fiziksel, zihinsel ve duygusal dünyamıza miras kalan ve bizden sonraki nesillere aktarılmak üzere ruhumuzda taşıdığımız ve etkilerini yaşadığımız olumlu ve olumsuz kodların tümünü temsil eder. Hayatımızın gidişatının hatırı sayılır bir bölümü genetik mirasımız ile şekillenir. Bunun dışında çocukluğumuzda yaşadıklarımız, korkularımız ve travmalarımız da negatif bilinçaltı kodları oluşturmamıza neden olabilir.

Kendini sürekli bir çıkmaz döngünün içinde buluyorsan, aynı problemleri tekrar tekrar yaşıyor ve bir türlü aşamıyorsan, romantik ilişkilerinde ya da iş hayatında çözemediğin sorunların varsa enerji çalışmalarıyla blokajlarını temizleyebilir, ruhunu ve bilinçaltını olumsuz kodlardan arındırabilirsin. Karmik ve kadersel blokajlarını temizlemek ve iyileştirmek istiyor musun?

Uluslarası GoE Enstitüsü Enerjistler Birliği üyesi ve EFT Duygusal Özgürleşme Teknikleri uzmanıyım. Korku, endişe, kaygı, derin üzüntü, ayrılık acısı, güvensizlik, değersizlik, yetersizlik ve sevgisizlik gibi duyguları blokaj temizliği ve enerji çalışmaları ile iyileştirip, şifalandırıyoruz. Doğunun bilgeliğini batının ilmi ile harmanlayarak olumsuz kodların tekrarlamaması için zihnini yeniden programlayacağız. Bu çalışmalar farkındalığını artırarak kalıcı bir dönüşüm sağlayacak

https://i0.wp.com/astrologlacin.com/wp-content/uploads/2022/05/Şifali-eller.png?fit=909%2C909&ssl=1

Enerji çalışmaları alanında dünyanın en saygın kurumu olan GoE’den aldığım ve başarıyla tamamladığım Money Course programı ile para blokajlarını temizliyor ve finansal enerjini dönüştürüyorum. Özellikle varlıklı bir aileye doğmayan birçoğumuz kıtlık bilinci ile yetiştiriliyor ve potansiyelimizin büyük çoğunluğunu harcıyoruz. Para ile olan ilişkisi negatif kodlarla yönetilen kişiler, kariyerlerinde ilerlemekte ve gelirlerini artırmakta güçlük çekiyorlar. Biliç altını bu kodlardan arındırarak şifalandırdığımızda ise paranın, bolluğun ve bereketin sana kolaylıkla geldiğini deneyimleyeceksin.

ENERJİ SEANSLARI HANGİ SORUNLARI ŞİFALANDIRIR?
  • Tüm kötü anıların ve olumsuz duyguların giderilmesi.
  • Para ile ilişkindeki negatif kodların kırılması ve bolluk bereket bilinci aşılanması.
  • Özgüvensizlik, değersizlik ve yetersizlik duygularından kaynaklanan iletişim ve özlük sorunlarının giderilmesi.
  • Sınav hazırlığında ve/ya kariyer hayatında yaşanan sıkışmışlık hissinin, istediği sonuçlara ulaşamamanın yarattığı kaygı bozuklukluklarının iyileştirilmesi.
  • Kariyerinde ilerlemenin önüne geçen blokajların ve negatif kodların dönüştürülmesi.
  • Romantik ilişki kuramama, partnerlerine güvenmeme, ilişki sürdürememe, aldatılma ve boşanma süreçlerinin yarattığı yalnızlık, değersizlik ve yetersizlik duygularının giderilmesi ve aşk acısının iyileştirilmesi.
  • Profesyonel liderlere motivasyon desteği ve topluluk önünde etkili konuşma kabiliyeti.

Yapacağımız birebir seanslarda olumsuz duygu ve düşüncelerini geride bırakarak başarmak ve mutlu olmak için kodlanmış bir bilince sahip olarak yenilenebilirsin. Her seans yaklaşık 1 saat sürer ve seanslarımız Zoom üzerinden online gerçekleştirilir.

Seans paketleri ile ilgili detaylı bilgi ve randevu almak için 0555 444 33 22 numaralı telefondan arayabilir ya da DM üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

*Laçin Uzunçelebi, Duygusal Özgürleşme Teknikleri Uzmanı olup, bir doktor değildir. Kişisel gelişim üzerine danışmanlık vermektedir. Devam eden bir tıbbi tedavi görüyorsanız bunu yarıda bırakmayıp olası bir tedavi planınız varsa ertelememeniz gerekmektedir.

https://i0.wp.com/astrologlacin.com/wp-content/uploads/2022/05/Only-mobile-enerji-1.png?fit=900%2C750&ssl=1

MEMNUNİYET YORUMLARIDanışanlarım Ne Diyor?

“Siz anlatırken şaşırdım, yok artık dedim. Renk veremedim ama siz gerçekten her şeyi ilk konuşmada söylemiştiniz. Astroloji çok başka bir boyutmuş, terapi gibisiniz.”

Deniz B.
LEO
VIRGO
ARIES

“Daha önce birkaç astroloji danışmanlığı almış biri olarak söylüyorum ki, harikaydınız. Bayıldım! O kadar doğru tespitlerde bulundunuz ki şok oldum. Annemle ve çocukluğumla ilgili tespitleriniz %100 doğruydu. Siz çok özel bir ruhsunuz, iyi ki size mıknatıs gibi çekilmişim!”

HerGün Y.
TAURUS
LEO
PISCES

“Evrenden kalbimden geçenleri doğru şekilde istemeyi sizden öğrendim. Ve bugün uzun süredir gönlümde yatan bir alanda hiç beklemediğim bir anda işe başladım. Yoluma ışık olduğunuz için size çok çok teşekkür ederim!”

Selen Buluc
PISCES
LEO
CANCER