fbpx

Yıllık Öngörü


Yıllık Öngörü

https://i0.wp.com/astrologlacin.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1
https://i0.wp.com/astrologlacin.com/wp-content/uploads/2022/05/Only-mobile-yillik-öngörü.jpeg?fit=800%2C600&ssl=1

Geleceği gören, onu değiştirebilir. Önümüzdeki yıl seni neler beklediğini öğrenmek ister miydin?

Eğer seni bekleyen riskleri ya da fırsatları öngörebilseydin karar almak çok daha kolay olmaz mıydı? İçinde bulunduğumuz şart ve koşullara göre en doğru olanı yapmaya çalışırız. Oysa hayat döngümüzdeki evlilik, çocuk, iş değişikliği gibi önemli kararlar hayatımızın seyrini uzun vadede etkiler. Bugünün şartlarında iyi görünen bir karar uzun vadede en büyük pişmanlığımız olabilir ya da belirsizlikten korktuğumuz için hayatımızın fırsatını kaçırıyor olabiliriz.

Astroloji size planlama ve strateji imkanı sunar. Yıllık öngörü danışmanlığında sizi bekleyen riskler ve tehditler hakkında bilgi verilirken önünüzde açılacak fırsat kapıları müjdelenir. İlişkiniz ya da işinizle ilgili dikkat etmeniz gereken tarihler neler? İş değişikliği, terfi, evlilik, çocuk gibi hayatınızı değiştirecek önemli gelişmeler olacak mı? Hangi tarihler yeni bir iş kurmak, iş değiştirmek, bir anlaşmaya imza atmak, evlenmek için uygun? Bütün bir yıl sizi bekleyen iyi ve kötü zamanlar olacak. Büyük kararları doğru zamanlarda almanız çok önemli.

Aynı burca ve yükselene sahip herkes aynı olayları yaşamayacağı, doğum haritanızdaki gezegenlerin ve sabit yıldızların birbirleri ile yaptığı açılar göksel olayların kaderinizi tayininde büyük rol oynadığı için doğru ve detaylı bir yıllık öngörü okumasından önce mutlaka doğum haritası danışmanlığı alınması tavsiye edilir. Bu sayede Solar Return, Progress, Profeksiyon, Transitler, Tutulmalar ve Solar Arc gibi birçok modern teknikle haritanız incelenerek nokta atışı değerlendirmelerde bulunulabilir.

https://i0.wp.com/astrologlacin.com/wp-content/uploads/2022/05/Sun-and-moon.png?fit=1080%2C1080&ssl=1

Yılın göksel olayları sizi, ilişkilerinizi ve kariyerinizi nasıl etkileyecek, temkinli olmanız gereken zorlu dönemler hangi aralıklara tekabül ediyor, hangi tehdit ve risklere karşı tetikte olmalısınız? Yıllık öngörü seansında bunların tümünü konuşuyoruz. Bununla birlikte şansın sizden yana döndüğü, cesaret gerektiren girişimleri yapmak ve başarılı olmak için doğru tarihlerin neler olduğunu da tespit ederek kariyer yolunuza ışık tutacağız.

Taşınma ya da evlilik gibi önceden planlanmış olaylar varsa, seanstan önce önceliklerinizi iletebilirsiniz. Görüşmelerimiz Zoom üzerinden online gerçekleşecektir.

https://i0.wp.com/astrologlacin.com/wp-content/uploads/2022/05/Only-mobile-natal-cons.png?fit=900%2C750&ssl=1

MEMNUNİYET YORUMLARIDanışanlarım Ne Diyor?

“Siz anlatırken şaşırdım, yok artık dedim. Renk veremedim ama siz gerçekten her şeyi ilk konuşmada söylemiştiniz. Astroloji çok başka bir boyutmuş, terapi gibisiniz.”

Deniz B.
LEO
VIRGO
ARIES

“Daha önce birkaç astroloji danışmanlığı almış biri olarak söylüyorum ki, harikaydınız. Bayıldım! O kadar doğru tespitlerde bulundunuz ki şok oldum. Annemle ve çocukluğumla ilgili tespitleriniz %100 doğruydu. Siz çok özel bir ruhsunuz, iyi ki size mıknatıs gibi çekilmişim!”

HerGün Y.
TAURUS
LEO
PISCES

“Evrenden kalbimden geçenleri doğru şekilde istemeyi sizden öğrendim. Ve bugün uzun süredir gönlümde yatan bir alanda hiç beklemediğim bir anda işe başladım. Yoluma ışık olduğunuz için size çok çok teşekkür ederim!”

Selen Buluc
PISCES
LEO
CANCER